אודות מישרים

'מישרים' הינה רשת של 'בתי חינוך' לציבור דתי לאומי. 'מישרים' פועלת באופן ברור מתוך אידיאולוגיה של אהבת העם ורצון לחבר בין כל חלקי העם, אנו פועלים ביחד ובתוך  בתי הספר הממלכתיים דתיים, במסלול תורני.

ל'מישרים' אין תנאי קבלה, כל מי שמעוניין להצטרף לדרך אנחנו רואים עצמנו כ"בית החינוכי" שלו, ואוהבים אותו באשר הוא.

במסלול בו הולכת 'מישרים' יש את השילוב הנדיר של לימודי קודש ולימודי חול, המשתלבים ומזינים זה את זה.

את הישגי הילדים ניתן לראות בממוצעים הכיתתיים הגבוהים במבחני המיצ"ב במקצועות הליבה השונים.

יתרה מזו, אנו מכוונים ומחנכים את ילדינו להגיע לישיבות תיכוניות של בני עקיבא המגישות לבחינות הבגרות ברמה גבוהה, וכך הילדים גם זוכים להצליח בבחינות הבגרות ולהשתלב במסגרת הלימוד האקדמי ובמעגל העבודה בכל עבודה שיחפצו.

ב'מישרים' ניתנת חשיבות עליונה לתוצאות הלימוד, לראיה הרחבה והמעמיקה של הטקסט הנלמד, הקניית הקריאה, נערכים מבחנים תקופתיים, תישמר הסקרנות, הצמא ללימוד, הקשר בין המלמדים לילדים,

ובין הילדים לבין עצמם- בבחינת "ואהבת לרעך כמוך" כבוד הורים ומורים וכבוד לזולת,הלכה למעשה.

ילדי 'מישרים' רוכשים כלי לימוד (כישורי למידה) המלווים אותם במהלך חייהם, בכל יום ויום הילדים לומדים לחקור, שאילת שאלות ומתן תשובות ע"י התלמידים עצמם בהכוונת המחנך, לימוד בע"פ המחדד את יכולת הזיכרון והביטחון העצמי, אמונה ביכולתם ללמוד כל נושא ונושא העומד בפניהם.

בבניית עולמו הרגשי משקיע המחנך, בליווי הדרכה מטעם 'מישרים', זמן יקר בעבודות יצירה, בניתוח אירועים חברתיים ובלמידה כיתתית על פי תוכנית הלימודים השבועית.

ילדי 'מישרים' מחוברים להוויה המקומית, משתתפים בפעילויות השונות נטיעות בטו' בשבט, טקסי ימי הזיכרון וכמובן יום העצמאות ועוד.

בין הורי 'מישרים' נמצאים רופאים, מרצים בטכניון, אנשי בטחון, רבנים, אנשים בעלי מקצועות חופשיים, אנשי מחשבים, עורכי דין, מורים ועוד, כולם נותנים את אמונם ב'מישרים' ומדי יום ביומו שולחים את ילדיהם ללמוד בבתי החינוך של הרשת.

רשת 'מישרים' פועלת מזה ארבע שנים, ברשת שבעה 'בתי חינוך' הנמצאים בערים: נהריה, טבריה, בית שאן, אחוזת אתרוג, עפולה, רכסים וקריית עקרון. חשוב לציין כי כל המקומות הוקמו בדרישת ההורים ולא ע"י פנייה מצד 'מישרים'. ישנו ביקוש הולך וגובר, בכל הארץ לצורת למוד זו של 'מישרים'.

סגור לתגובות.